Artykuły skórzane

Poniższa oferta prezentuje wyróżnione artykuły z naszego asortymentu. Nie stanowi jednak pełnej oferty gadżetów, jakie możemy Państwu zaoferować.   Wszelkie zapytania dotyczące poszukiwanego artykułu, prosimy kierować na adres biuro@pureodziez.pl

Portfel z kolekcji VIP, wykonany z Ekoskóry Berlin, wzór zastrzeżony. Posiada kieszeń na banknoty, mieści 9 kart oraz zabezpieczenie RFID. Możliwość naniesienia logo.

 

 

Damski portfel z kolekcji VIP, wykonany ze skóry Crunch oraz z kryształkiem Swarovskiego. Posiada: 5 kieszeni na dokumenty, 8 kieszeni na karty kredytowe, kieszeń na banknoty, zamknięcie na suwak, zapinane na suwak miejsce na bilon oraz pudełko drewniane w cenie. Możliwość naniesienia logo.

 

 

Piersiówka wykonana ze skóry Exclusive. Pojemność 240 ml. Różne kolory skory do wyboru. Możliwość naniesienia logo.

Elegancki zestaw piśmienniczy w kolorze czerwonym, zapakowany w etui wykonane z ekoskóry PU. W zestawie znajdują się długopis oraz pióro kulkowe. Możliwość naniesienia logo.

Teczka konferencyjna formatu A4, wykonana z wysokiej jakości skóry mielonej. Posiada praktyczne kieszenie na wizytówki, telefon i szlufki na długopisy oraz notes w linie z małym kalendarzem. Możliwość naniesienia logo.

Nowoczesna teczka konferencyjna z wbudowanym power bankiem to upominek niezbędny nie tylko dla biznesmenów. Wewnątrz wiele przegródek, kieszonek i uchwytów zapewniających doskonałą organizację przedmiotów. Teczka posiada także stojak na tablet lub smartfon. Prawdziwą innowacją ułatwiającą pracę jest wbudowany power bank o pojemności 5000 mAh. Kable do ładowania (końcówki micro USB oraz iPhone 5) umieszczone są w specjalnie wyciętych przegródkach schowanych pod notesem. Notes formatu A4, 20 kartek w linie. Notes nie jest umocowany na stałe, ale wsuwany w kieszonkę, dzięki czemu można go łatwo wymienić. Teczka wykonana z ekoskóry o nowoczesnym wyglądzie.Specyfikacja techniczna: Pojemność: 5000 mAhTyp baterii: Litowo-polimerowaWejście: 5V / 1 A Wyjście: 5V / 2.1 A . Możliwość naniesienia logo.

Saszetka na biodro z kolekcji VIP, wykonana z ekoskóry Alborg. Posiada: 2 kieszenie zapinane na suwak, plastikową klamrę zatrzaskową oraz regulowany pasek. Możliwość naniesienia logo.

Biuro Handlowe

AL. 29 Listopada 94/C,
31-406 Kraków
tel.kom: 533-307-873
mail: biuro@pureodziez.pl

Agnieszka Purcha

tel.kom: 508-228-261
mail: pure@pureodziez.pl

Dział Graficzny

mail: grafik@pureodziez.pl

Pure Design

NIP 676-206-23-79